Saatmine

Saatekulu arvestatakse sihtkoha ja tellimuse suuruse ning kaalu alusel. Kui tellid Eestisse ja su ostukorv on €49 või rohkem, on sulle saatmine tasuta. See kuvatakse automaatselt kassas ostu vormistamisel. 

Me saadame kaupu ka väljapoole Euroopa Liitu, kuid palun võta meiega ühendust kaupade tarne maksumuse teada saamiseks e-maili teel info@slowhomes.ee. Väljapoole EU saatmine võib võtta veidi kauem aega. Pane tähele, et väljapoole EU tellides võivad lisanduda sihtkohariigi poolt kohaldatud maksud või imporditasud!

Tagastamine

Sul on õigus tellitud tooted tagastada 14 päeva jooksul alates oma tellimuse kättesaamise kuupäevast. Tagastatud tooted peavad olema kasutamata ja kahjustamata ja pakitud originaalpakendisse. Kui tootel olid küljes etiketid, siis peavad ka need tootel küljes olema. 

Slow Homes ei ole vastutav kaupade tagasisaatmisel tekkinud kauba kahjustuste eest, nii et palun ole kauba pakkimisel selle tagasi saatmiseks ekstra hoolikas.

Oma tellimuse tagastamiseks saada palun e-mail aadressile info@slowhomes.ee ja kirjuta oma tellimuse number ning et soovid kaupa tagastada (või kui soovid tagastada vaid teatud asju oma tellimusest, siis pane ka see kirja). Palun paki tagastatav kaup hoolikalt ning kallimate või õrnemate esemete puhul kasuta võimalusel kindlustusega transporti, sest me ei vastuta tagasisaatmisel kaubale tekkinud kahju eest ning meieni jõudnud kahjustunud tooteid me kahjuks ei hüvita.

Tagasisaatmise aadress on: 

Decordots OÜ
Tähe 10-2
51010 Tartu
Estonia